6 Haziran 2015 Cumartesi

SANDIKLAR VATAN’A EMANET

SANDIKLAR VATAN’A EMANET
Genel seçimler için geri sayım başladı ve seçim güvenliği en çok merak edilen konuların başında geliyor. Vatan Partisi seçimlerde oyların güvenliğini sağlamak için merkezi çalışmalarının yanı sıra Denizli’de de hazırlıklarını tamamladı.
Her sandıkta müşahitler her okulda da sorumlular görevlendiren Vatan Partisi seçime bir gün kala son eğitimini gerçekleştirdi.
Vatan Partisi Denizli Sandık Bürosu Başkanı Emekli Astsubay Şenol Çomak, okul sorumluları ile yaptığı toplantıda; “Cumhurbaşkanının kanunlara aykırı bir şekilde mitingler yaptığı, Vatan Partisi’nin mitinglerine engeller çıkarıldığı bir ortamda seçime gidiyoruz. YSK’nın meşruluğunu sorgulatan bu uygulamalar seçimlere de gölge düşürmektedir. Vatan Partisi olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Genel merkezimizde oluşturduğumuz Sandık Bilgi Sistemi’ni tüm illerimizde de oluşturduk. Her sandıkta Vatan Partisi görevlileri sonuç kağıtlarını alacak ve Denizli İl Merkezi’mize ulaştıracak. Her ilin sandık sonuçları aynı zamanda Ankara’daki görevlilerimiz tarafından da görülebilecek.” diye konuştu.
NE OLURSA OLSUN SANDIKLARI TERK ETMEYECEĞİZ!..


Vatan Partisi Milletvekili Adayı Av. Rüstem Can da uyarılarda bulunarak “hukuk sistemi bu iktidar ile alt üst oldu. Halkımızın hukuka güveni azaldı. Güç kaybettiği ve oylarının ciddi oranda azaldığı ortada olan AKP sandık güvenliğimiz için tehlike haline geldi. Vatan Partisi olarak milletimizin iradesine hilelerle müdahale edilmesini kabul etmiyoruz. Başta milletvekili adaylarımız ve hukukçularımız olmak üzere tüm partililerimiz seçim anından sayım anına sandıkların başında olacağız. Seçim günü herhangi bir olumsuzlukla karşılaşan vatandaşlarımız partimize ulaşabilir, hukuk büromuzdan yardım isteyebilirler” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder